درب اتوماتیک لولایی (اضطراری)

بازدید : 2839   |      


کد محصول : درب اتوماتیک لولایی (اضطراری)

دسته بندی : دربهای اتوماتیک (لولایی)

برند : TAZ

درب اتوماتیک لولایی (اضطراری)


درب اتوماتیک خروج اضطراری

سیستم این درب در حالت عادی به صورت کشویی باز و بسته می شود با این تفاوت که لنگه های ثابت آن جهت خروج اضطراری به صورت دستی به حالت لولایی باز شده و در مسیر حرکت افراد قرار می گیرند و در حالت اضطرار با اعمال ضربه به لنگه دربها کلیه لت ها باز شده و موازی با یکدیگر قرار میگیرند، به طوری که بیشترین فضای خروج در اختیار عابرین قرار داده می شود، این سیستم در بیمارستان ها که نیاز به ورود یا خروج فوری برانکارد یا در خروجی ساختمان هایی که ساکنین زیادی دارند هنگام بروز آتش سوزی،زلزله ومواقع اضطرار مورد استفاده قرار می گیرند.

معابر نجات و فرار : خروجی های امن اضطراری

در مواقع ضروری برای فرار از یک ساختمان افراد همیشه باید بتوانند که به فضایی امن و هوای تازه دسترسی بیابند. در این شرایط ویژه دربهای اتوماتیک وظایف مهمی را بر عهده می گیرند. در حالی که راحتی را در شرایط عادی ارائه می دهند در مواقع اظطراری، درب های اضطراری باید راه فرار قابل دسترسی را در عرض چند ثانیه ایجاد کنند. بنابراین در مواقع عادی، درب های ضد حریق معمولآ قفل نیستند ولی درصورت نیاز به راحتی توسط یک دستگیره باز شوند.
آدُرا راه حلهای مکانیکی و الکتریکی نوین را در این شرایط ارائه می دهند.

درب کشویی ترکیبی چندین عملکرد را با هم انجام می دهد. در مواقع عادی به تمام ملاقات کننده ها و عابرین خوش آمد می گوید. در مواقع اضطراری و یا زمانی که میزان شلوغی بالا است (به طور مثال در سالن کنسرت) عملکرد به موقع آن، راه عبوری قابل اعتماد و سریع را فراهم می سازد. در عین حال لنگه های در به طور مجزا می توانند از ورود افراد ناخواسته جلوگیری کنند.
تمامی لنگه درب های اتوماتیک معابر گریز می توانند به صورت دستی و در هر جهتی باز شوند. پس درب فورآ می تواند تا نهایت امکان خودش باز شود.. اگر که تمامی لنگه های در برقی با چرخش باز شوند و به کنار کشیده شوند، راه عبوری باز خواهد شد که تا ۹۵% عرض کلی درب ورودی را در اختیار خواهید داشت.


مشخصات کلی درب

موتور آلمان
میکروکنترلر آلمان
چشم دو عدد
باطری آپشن
قفل برقی آپشن
BMS
صفحه کلید 5 حالته

مشخصات فریم

تعداد فریم انتخوابی
جنس فریم آلومینیوم - استیل
رنگ فریم کاتالوگ

مشخصات شیشه

ضخامت شیشه 10 الی 12 میل
وزن شیشه ماکزیمم 60 کیلوگرم ( هر درب شیشه )
ابعاد شیشه ماکزیمیم ابعاد شیشه : 900 * 2500 میلیمتر

فروشگاه اینترنتی مرتبط